Historia Donata Meble


 

Po pierwsze meble pojechaliśmy w roku 1990. Jeszcze zanim powstała marka Donata Meble. Pasja do mebli trwa już 27 lat. Jesteśmy dumni, że przez te wszystkie lata możemy uczestniczyć w przeobrażeniach jakie następują w Waszych domach i mieszkaniach. Byliśmy świadkami, gdy przychodziliście do nas ze swoimi rodzicami i dziadkami, a teraz obserwujemy jak sami zakładacie rodziny i aranżujecie swoje własne mieszkania, urządzacie domy.

To fantastyczne uczucie być częścią Waszego życia. Wiemy jednak, że tak jak zmieniacie się Wy, zmieniają się też trendy w meblarstwie, pojawiają się rozwiązania, które mogą ułatwiać Wam codzienne życie. Zmieniają się funkcje pokoi, style i materiały używane do produkcji mebli.

Dlatego cały czas dostosowujemy ofertę, by każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. To dla nas bardzo ważne. Dlatego w dwóch salonach, na 5 tysiącach metrów kwadratowych prezentujemy Wam ofertę blisko 70 renomowanych, polskich producentów. Możecie wybierać z około 800 rodzajów materiałów mebli tapicerowanych dostępnych w ponad 2 tysiącach kolorów.

W zależności od potrzeb możecie także skorzystać z oferty mebli przygotowywanych pod wymiar lub kupić już złożone meble.

Dzięki współpracy z bankami posiadamy systemy ratalne, które pozwolą Wam na zmianę aranżacji Waszych mieszkań i domów bez konieczności inwestowania dużych środków finansowych w jednej chwili.

Jesteśmy rodzinną firmą, która wie, że dom to miejsce, w którym unoszą się najcenniejsze emocje. Przede wszystkim tworzą go ludzie, a meble są tylko i aż jednym z elementów, który pozwala czuć się w nim dobrze. Przez te wszystkie lata i wiele kolejnych będziemy robić co w naszej mocy, by Wasze przestrzenie, były przede wszystkim zgodne z wizją jaką sobie założycie.

Do zobaczenia w salonach Donata Meble!

0
salony w Piotrkowie Trybunalskim
0
lat doświadczenia
0
m2 powierzchni wystawienniczej!