Image module

MEBLIK

Gdy dopiero ma pojawić się na świecie czas oczekiwania miesza w nas niezwykle silne emocje. Jak to będzie móc je przytulić, wykąpać, ułożyć do snu czy przeczytać pierwszą bajkę?

Macierzyństwo to stan, który trudno opisać słowami. Jego wyjątkowość mieści się w skali uczuć pełnych miłości, euforii i tak banalnie brzmiącego szczęścia. Tylko czy w życiu potrzebujemy tak naprawdę czegoś więcej?

Dziecko oddaje wszystko to czym je obdarzymy. Wkroczenie w dorosłość i poczucie odpowiedzialności za inną osobę wywołuje w nas chęć przekazania mu wszystkiego co najlepsze.

Przykładowe KOLEKCJE
Image module

DOLMAR

To właśnie dlatego jeszcze przed porodem bardzo często decydujemy się na aranżowanie dziecięcego pokoiku. Chcemy wydobyć z siebie na świat cząstkę najcudowniejszych uczuć, które skrywają się w kopniakach przyjmowanych spod serca przybierających na sile z każdym kolejnym miesiącem ciąży.

Jesteśmy przekonani, że wiesz jak ma wyglądać. Jednocześnie wiemy, że będzie cudowny. Bo pochodzi z głębi najpiękniejszych uczuć jakie człowiek może przekazać drugiemu człowiekowi.

Przykładowe KOLEKCJE