Image module

Meble FORTE

Zadaj sobie pytanie jaką rolę w Twoim domu lub mieszkaniu będzie odgrywał salon? Bez względu na to jaki wybierzesz projekt, na jakie zdecydujesz się meble i jaki wybierzesz styl jedno pozostaje niezmienne. Salon to centralny punkt każdego wnętrza. Powinien przede wszystkim oddawać charakter Ciebie i Twoich bliskich.

O jakiej porze zazwyczaj korzystasz z pokoju? Jesteś w związku czy może masz już dzieci? Czy po pracy lubisz położyć się na wygodnej sofie zaczytując się w ulubionej książce, a może w wygodnych dresach rozładowujesz drzemiącą w sobie energię tańcząc przy ukochanych dźwiękach?

To dzięki odpowiedziom jakie uzyskasz z zadanych sobie pytań wyłoni się obraz salonu, który stanie się idealny dla Ciebie.

Przykładowe KOLEKCJE
Image module

SZYNAKA Meble

Wiemy, że każdy ma inny pomysł na siebie. Inaczej spędza czas, korzysta z własnego mieszkania o różnych porach i aranżuje je tak, by móc czuć się w nim najlepiej jak to tylko możliwe. Dlatego dobierając renomowanych producentów do współpracy kierujemy się wieloma wskaźnikami.

Oddajemy Wam bogatą ofertę mebli. Jest ona przede wszystkim różnorodna. Rodzaje mebli – ich kształt, materiały z jakich zostały zrobione, przeznaczenie oraz kolor spełnią Wasze oczekiwania i przełożą wyobrażenie w rzeczywistość.

Przykładowe KOLEKCJE