PYTANIA I ODPOWIEDZI

transport, raty
Image module

Koszt dowozu?


Nasi kierowcy przywiozą Ci meble na terenie Piotrkowa Trybunalskiego całkowicie za darmo. Opłatę naliczamy przy ewentualnym wniesieniu i zamontowaniu mebli. O całkowitym koszcie takiej usługi dowiesz się, pytając o to naszych pracowników w salonie.

Image module

System ratalny


Posiadamy dwa systemy ratalne: Credit Agricole oraz BGŻ BNP Paribas. Możesz oczywiście skorzystać z zakupów od 3 do 36 rat. Są one oprocentowane. Co pewien czas udostępniamy naszym klientom możliwość zakupów mebli na 0%. Śledź naszą stronę i obserwuj nas na Facebooku. Tam mówimy o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych.

Image module

Meble na wymiar


Salony Donata to nie tylko meble gotowe blisko 70 renomowanych, polskich marek, ale także możliwość zamówienia mebli pod wymiar. Jeśli masz swoją wizję i chcesz dobrać je tak jak sobie wymarzysz wystarczy, że odwiedzisz nasze salony i opowiesz naszym pracownikom o swoich oczekiwaniach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Image module

Gotowe meble (już złożone)


Wiemy, że nie każdy ma czas i możliwość złożenia wymarzonym mebli. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. W salonach Donata kupisz meble już złożone. Tak, by mogły cieszyć Twoje oczy zaraz po wniesieniu i zaaranżowaniu!

Image module

Ogromny wybór materiałów tapicerskich


Zdecydowanie nie lubimy standardowych rozwiązań. W naszym sklepie szanujemy każdy gust. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji około 800 rodzajów materiałów w ponad 2 tysiącach kolorów! Twoja sofa, kanapa czy narożnik wkomponuje się do każdego wnętrza.