Image module

DOMEL

Choć może wydawać Ci się, że meble nie mogą mieć z tym nic wspólnego to jednak zaangażowanie jakie wykażesz podczas aranżowania na nowo pokoju dziecka i wsłuchanie się w jego potrzeby udowodni jak dużym szacunkiem je darzysz i jak bardzo liczysz się z jego potrzebami.

My też w okresie dorastania chcieliśmy czuć się wyjątkowo, przeżywaliśmy pierwsze miłości, mierzyliśmy się z poważnymi rozczarowaniami. Na swój sposób, ale zawsze przywiązując się do własnego pokoju, w którym spędzaliśmy niezliczoną ilość godzin prawda?

Przykładowe KOLEKCJE
Image module

MEBLIK

Jest w życiu etap, w którym główną rolę odgrywa prywatność i wyrażanie siebie. To w tym okresie pielęgnujemy swój dekalog wartości i zasad, rozwijamy swoje pasje i pragniemy akceptacji takimi jakimi jesteśmy.

Okres młodzieńczy wymaga od nas, rodziców szczególnej odpowiedzialności i rozumienia potrzeb swojego dziecka. Akceptowanie tego, że nasza rola się zmienia i lekko przygasa nie powinna wywoływać w nas rozczarowania. To etap przejściowy, a to jak zachowamy się wobec naszego dziecka w chwili, gdy bardziej oddziałują na niego rówieśnicy może odegrać kluczową rolę w pielęgnowaniu Waszej więzi w kolejnych latach.

Przykładowe KOLEKCJE